Nerox B12 Kullanımı Ve Yan Etkileri

NEROX-B12 ‘nin içeriğine göz attığımız zaman B1 vitamini, B6 vitamini ve B12  etkin madde olarak 250 mg B1 vitamini, 250 mg B6 vitamini ve 1 mg B12 vitamini bulundurduğu bilinmektedir.

Genellikle zihinsel yorgunluk ve sinirliliğin olduğu durumlarda b vitamini eksikliği ortaya çıktığı zaman kullanılmaktadır. Aynı zamanda sinirsel ağrılara karşı da etkili olduğu bilinmektedir. Bunlar arasında kas, bel ve romatizmal ağrılarda yer almaktadır.

Dikkatli kullanılması gereken noktalar: Nerox – B12 antibiyotik ve başka vitaminlerin kullanıldığı durumlarda dozaj ayarı yapılabilir. Yada gut hastalığı gibi romatizmal hastalıkların tedavisi için başka ilaçlar kullandığınız zaman dozajı doktor tarafından ayarlanabilir. Hiç kullanılmaması gereken durumlarda bulunmaktadır. Özellikle beklenmeyen bir etki görüldüğü zaman doktorunuza müracaat edebilirsiniz.

Eğer ilacı kullanırken hamile olduğunuzu anlarsanız doğrudan doktorunuza başvurmanız tavsiye edilmektedir. Nerox b 12 vitamini doğrudan alınmaktansa doktor tavsiyesi ve onun önerileri ile alınması gereken bir b vitamini kompleksidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir