Corsal Kapsül Kullanımı Ve Yan Etkileri

Corsal kapsül ağrı kesici ve ateş düşürücü bir ilaçtır. Daha çok soğuk algınlığı ve nezle ortaya çıktığı zaman kullanılabilir. Corsal kapsül uzun süre boyunca doktora danışmadan ve onayı olmadan kullanılmaması gereken bir ilaçtır. Doz aşımı konusuna dikkat edilmelidir. Özellikle içki tüketen insanlar bu ilacı kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır. Günde düzenli olarak alkol tüketen insanlar doktoruna danışmadan corsal kullanmamalıdır. Alkol bağımlılığı ve siroz gibi konular üzerine eğilmek gereken bir konudur.

Yüksek tansiyonu, şeker hastalığı, tiroid bozukluğu ve böbrek rahatsızlığı olan insanlar ile gebelik döneminde bulunan bireyler kullanmadan önce doktorlarına danışabilirler. Aynı zamanda yoğun olarak alkol tüketen insanlar da bu ilacı kullanmadan önce doktordan yardım alabilirler.

Beklenmeyen bir etki görüldüğü zaman doktorunuza başvurabilirsiniz. Özellikle araç kullanırken dikkatsizliğe neden olacağı için corsal kapsül yoğun dikkat gerektiren eylemlerden önce kullanılmaması gereken bir ilaçtır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir