A-Ferin Sinüs Tablet

A-Ferin Sinüs Tablet

Etkin Maddeler

Parasetamol 500 mg

Psödoefedrin hidroklorür 30 mg

Triprolidin hidroklorür 1,25 mg

İlacın etkisi oral yolla kullanıldıktan sonra 30 dakika içinde görülür.

A-Ferin Sinüs Tablet

İçinde bulunan etkin maddelerden Parasetamol güçlü bir ağrı kesici ve ateş düşürücüdür. Psödoefedrin ise nazal ve sinüs yollarına doğrudan etki eder. Triprolidin  ise antihistaminik etkisi vardır.

Soğuk algınlığı, sinüzit, baş ağrısı, saman nezlesi, burun akıntısı, boğazda kaşıntı, gözlerde sulanma gibi durumlarda kullanılır.

A-Ferin Sinüs Yan Etkileri

Yan etki olarak sinir ve uyku hali gözükebilir.

A-Ferin sinüs tabletin fiyatı 5.19 TL…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir