A-ferin Kapsül Yan Etkileri

Etkin Maddeler

Parasetamo l300 mg

Klorfeniramin maleat 2 mg

Kodein fosfat 10 mg

a-ferin kapsül

A-Ferin Kapsül genellikle grip ve soğuk algınlığında kullanılır.Üst solunum yolları ve nezlede de kullanılmaktadır.Ağız yoluyla kullanılır 5 – 30 dakika arasında etkisini gösterir ve bu etki 2-3 saat sürmektedir.

Doktor tarafından önerilmedikçe hamile kişiler ve emziren anneler kullanmamalıdır.

A-ferin Kapsül Yan Etkileri

Yan etkileri ; alerji, bulantı, deride dökülme, kusma, uyuşukluk, ağız kuruluğu, terleme ve baş dönmesidir.

Yetişkin kişilerde sabah,öğle ve akşam olmak üzere 1 er kapsül tok karnına bol su ile alınmalıdır.

A-Ferin Kapsül Fiyatı 3,92 TL…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir