A-ferin Fort Kullanımı ve Yan Etkileri

Etkin Maddeler

Parasetamol 650 mg

Klorfeniramin maleat 4 mg

A-Ferin Fort genellikle grip ve soğuk algınlığında kullanılan güçlü bir ağrı kesici ve ateş
düşürücüdür. Ağız yoluyla kullanılır, hızlı bir şekilde vücut tarafından emilerek 15 – 30

Dakika arası etkisini gösterir.

Grip ve soğuk algınlığı başta olma üzere , baş ağrısı, boğaz ağrısı, ateş, nezle, aksırma gibi
durumlarda da kullanılmaktadır.

a-ferin forte kullanımı yan etkileri

A-ferin fort yan etkileri

A-Ferin Fort kullanıldığında uyku yapabilmektedir. Çalışanlarda ve araç kullananlarda önerilmez. İlaç 7 günden fazla kullanılmamalıdır.

Hamile ve emziren annelerde doktor tarafından önerilmediği müddetçe kullanılmamalıdır.

Yan etki olarak baş dönmesi, ağız kuruluğu, uyku hali, görme bulanıklığı görülebilir.

A-Ferin Fort Fiyatı 3,36 TL Civarıdır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir